Prodej bytů, bydlení Olomouc - Hodolany

prodej byt slide byty olomouc hodolany garaze olomouc hodolany

Prodej bytů a garáží Olomouc - Hodolany

Rezidenční byty Olomouc - Horova, klid a pohoda za dostupnou cenu.
Máte dotazy? Chcete si sjednat prohlídku? Volejte prodejce 774 646 168.

Nabídka bytů

Popis

Nabízíme bytové jednotky o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a garáže v třípodlažních bytových domech (jedno podlaží garáže, dvě podlaží bytová). Vzhledem k nízkému počtu podlaží mají domy A, B, C, D malý počet bytových jednotek a blíží se tak bydlení v rodinných domech, čemuž odpovídá i oplocené dvorní zázemí se zelení.

U bytů v domech A a B v I.NP orientovaných na travnatou plochu je možno přikoupit část pozemku a přiřadit ho k bytové jednotce s přímým vstupem z bytu, což představuje byt s tzv. grilovací zahrádkou. Ke každému bytu lze přikoupit samostatná garáž.

Umístění stavby

Novostavby se nacházejí v klidné oblasti, která obsahuje bydlení v nízkopodlažní bytové zástavbě nebo rodinných domech. Samozřejmostí této lokality je občanská vybavenost (mateřská škola, základní škola, dětské hřiště, lékárna, zeleň) a výborná dostupnost MHD. Většina obchodů a služeb se nachází v trase MHD.
Zobrazit na mapě

Průběh výstavby

Dům B – termín dokončení 8/2016
Dům A – dokončeno 10/2014
Dům C – dokončeno 05/2013
Dům D – dokončeno 05/2013

Vybavení bytu

Součástí bytu je kvalitní standardní vybavení s možností výběru z několika variant provedení, mj. obklady Rako, obložkové dveře Sapeli, závěsné WC geberit, atd.

Financování

Koupi Vašeho bytu můžete financovat hypotečním úvěrem.